Maciek i Gosia

Niezwykły zmysł obserwacyjny połączony z pasją, pozytywnym podejściem, profesjonalizmem, dbałością o detale i ciężką pracą powodują, że efekt końcowy cieszy oko i serce. Zaskoczył nas podczas dobierania zdjęć ślubnych, gdy widział na fotografiach znacznie więcej od nas: emocje, energię, szczegóły wpływające na odbiór całego kadru i pewnie wiele innych aspektów technicznych o których nawet nie wspominał. Jednak największą zaletą pracy z Marcinem pozostaje jego charakter, który sprawia, że czas mija szybko przy pozytywnych wibracjach. Gorąco polecamy.

Justyna i Paweł

Doskonałe przygotowanie, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w to co robi. Jeśli chcecie pięknych i oryginalnych zdjęć, wykonanych w miłej i przyjemnej atmosferze trafiliście idealnie! Uważajcie! Ciężko wybrać określoną ilość z pośród tylu wspaniałych.

Asia i Tomek

Bardzo miło wspominamy współpracę z Marcinem. Podczas stresującego czasu przygotowań przed ślubem wprowadził przyjemną atmosferę. Szczególnie cenimy jego zdjęcia plenerowe, widać że w terenie czuje się jak ryba w wodzie. Dzięki niemu mamy cenną fotograficzną pamiątkę ze wszystkich istotnych wydarzeń ze ślubu i wesela. Na pewno często będziemy wracać do świetnie zrobionej foto-książki – ten większy format 30×30 robi wrażenie. Polecamy Marcina przyszłym parom młodym (i nie tylko).

Kasia

W czasach zatrzęsienia profilami fotografów, może wydać się trudnym odnalezienie tego właściwego. Jest nim na pewno Marcin, który zaraża swoją pasją, nie tylko do fotografii, ale też w życiu ogólnie. Wciąż zaskakuje nowymi pomysłami na sesje, zawsze wybiera najciekawsze ujęcia oraz pieczołowicie dopracowuje je cyfrowo, jeśli tego wymagają. Nigdy nie lubiłam tego jak wyglądam na fotografiach, być może ze względu na to, że jako grafik komputerowy z zawodu jestem niezwykle krytyczna wobec wyglądu praktycznie wszystkiego. To Marcin wraz z jego umiejętnościami pozwolił mi uwierzyć, że ja też mogę mieć świetne zdjęcia. Dzięki, Marcin!

Kinga

Marcin – człowiek profesjonalista. Może nie jest to określenie zbyt poetyckie, natomiast w pełni określa jego pracę i twórczość. Tworzy zdjęcia z szacunkiem dla modela, światła i otoczenia. Jego prace to ewidentne dzieła sztuki. Podchodząc do zdjęć widać w nich pasję autora do tego co robi. Natomiast co do samej sesji – potrafi podejść do każdego ujęcia tak, aby było ono ciekawe, indywidualne. Sesja z Marcinem to same miłe i niezapomniane chwile. Jest przy tym osobą cierpliwą, pogodną i pomysłową. Niezwykle taktowną. Przekłada się to na naprawdę fajne efekty jego pracy.

Monika

Fachowa współpraca, przemiła atmosfera i piękne plenery sprawiły, że 1,5h pracy upłynęło nie wiadomo kiedy. Wspaniałe podejście do „modelki” oraz wrodzona otwartość to cechy Marcina. Zna się na tym co robi, a efekty jego pracy są zachwycające. Polecam gorąco!

Ania

Marcin – fotograf, który lubi swoją pracę oraz podchodzi do niej z pełnym profesjonalizmem, czego rezultaty można zobaczyć na stronie. Kontakt z modelem oceniam na bardzo dobry, główną cechą jaką się charakteryzują sesje z Marcinem to cierpliwość, która w moim akurat przypadku była konieczna. Współpraca z Marcinem była bardzo przyjemna a dzięki stoickiemu spokojowi jaki zachowuje podczas sesji z modelką sprawia, że jest się w pełni zrelaksowanym i ani obiektyw ani przypadkowi przechodnie nie wydają się już tak straszni. Dodatkową zaletą jest wiele pomysłów jakie posiada i sposób w jaki potrafi uchwycić naturalne piękno, które każdy z nas w sobie posiada, a dzięki Marcinowi możemy je także dostrzec. Gorąco polecam wszystkim.

Malwina

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Marcinem. Zawsze tworzy miłą, ciepłą atmosferę. Posiada mnóstwo ciekawych pomysłów i choć osobiście nie lubię pozowania, to wszystkie sesje były dla mnie przyjemnością i świetną zabawą. Zarówno mi, mojej rodzinie, przyjaciołom jak i klientom podobają się zdjęcia wykonane przez niego. Marcin upamiętnia również moją biżuterię, przy czym potrafi uwydatnić jej prawdziwe piękno. Ten fotograf uwielbia swoją pracę i traktuje ją bardzo profesjonalnie. Nie żałuje czasu na spotkanie przed sesją i dotrzymuje wszystkich terminów. Z chęcią wrócę przed jego obiektyw wraz z moimi wytworami.

Edyta

Prawdziwy fotograf powinien mieć duszę artysty który potrafi wydobyć wewnętrzne piękno i wdzięk… Nie każdy z nas to posiada i nie każdy może robić takie zdjęcia jak Marcin.. Ciężką pracą, spokojem i wrażliwością którą posiadasz wierzę, że osiągniesz wiele.. Polecam serdecznie Marcina. Jest świetnym fotografem który potrafi dostrzec w ludziach to coś, co sprawia że inaczej możemy spostrzec siebie i z chęcią wracamy do sesji zdjęciowej którą nam zrobił..

Ewa

Od naszej wspólnej sesji minął ponad rok, a ja nadal pozostaję pod jej urokiem. Zdjęcia są bajecznie piękne, zrobione z sercem, oglądam je z żalem że nie ma ich więcej. Sesja z Tobą wyleczyła mnie z nieśmiałości i strachu przed obiektywem, za co również dziękuję. Jesteś nie tylko zdolnym i świetnym fotografem, ale bardzo miłą i sympatyczną osobą, a Twoje podejście, entuzjazm, kreatywność i szczera radość z tego co tworzysz zachwyca. Zawsze i wszędzie będę Cię gorąco i z czystym sumieniem polecać. Jeszcze raz dziękuję za piękne zdjęcia i życzę dalszych sukcesów.

Ania

„Człowiek z pasją” – tak w najbardziej precyzyjny sposób mogłabym określić, kim naprawdę jest Marcin. Poznaliśmy się już jakiś czas temu i przez ten czas kilka kart pamięci się zapełniło. A zaczęło się tak niewinnie – od jednego zdjęcia. Muszę tu dodać, że ja nigdy nie lubiłam być fotografowana, gdyż czułam jakąś dziwną blokadę wewnętrzną. A tu proszę, jak jeden człowiek potrafił to zmienić. Gdzie tkwi sukces? Wystarczy oglądnąć jego zdjęcia i przeanalizować: kadr, dobór koloru, ostrość, rozmycie itp. – można wymieniać jeszcze długo. Ponadto sam sposób podejścia do osoby fotografowanej też ma ogromne znaczenie. Mi było o tyle prościej, że się dość dobrze znamy, ale znając jego charakter i delikatność (w stosunku do osoby będącej „na celowniku”) każdy będzie czuł się komfortowo. A to bardzo ważna kwestia, ponieważ najpiękniejsze zdjęcia są wtedy, gdy zachowujemy się jak najbardziej naturalnie, gdzie poziom stresu jest na poziomie minimalnym. Zatem polecam Marcina jako fotografa, bo jak już kiedyś pisałam „zdolnych trzeba promować”! – i tego w dalszym ciągu się trzymam.